SRİ LANKA BİLİNMESİ GEREKEN HERŞEY 1

Merhaba arkadaşlar 18 gündür sri lankadayım.11 şehir gezdim batıdan kuzeye kadar.kısa ca size sri lankayı anlattıktan sonra burası hakkında herşeyi tek tek yazmaya çalışacağım.sri lanka hint okyanusunda hindistana 35 km uzaklıkta sanki hindistan ağlamışta gözyaşının bi damlasıda buraya düşmüş gibi damla şeklinde bir ülke.sri lanka türkiye’ye 11000 km uzaklıkta kışı olmayan en düşük sıcaklığı 24 derece olan tropikal iklime sahip bir ülke.Burada yağmur yağarken denize girip sörf yapabiliyorsunuz.Allah kahretsin bi tatilimiz var ondada yağmur yağıyor lafı burada geçmiyor en fazla yarım saat sürüyor çünkü.Birde burada yeşil ve mavi deniz renginden başka renk yok gibi.fiyatlara gelince türkiyeyle aynı burada yolculuk ucuz 300 km başka bir şehire gidiyorsunuz yaklaşık 6 tl.in bin toplu ulaşım 40 krş mazot aşağı yukarı aynı.Bizi öpüyorlarmış yani türkiyede.1.sigara içiyorsanız burası çok pahalı en düşük sigara 16 tl normal halkın sokakta dahi sigara içmesi yasak.2 karton getirebilirsiniz.2.burada araçların direksiyonu sağda yani burda önce sola değil sağa bakacaksınız ben 18 gün oldu hala alışamadım.3.Sokaklar, araçlar ve dükkannlar baya ufak ve pis ama burada hiç korkmayın olumsuz hiçbirşey yaşamıyorsunuz.4.vize çok kolay giriyorsunuz www.eta.gov.lk adresine düzgünce dolduruyorsunuz 35 doları karttan yatırıyorsun en geç 1 gün diyorlar benimki 2 saatte onaylandı.vizeziz diyorlar ama vizeli.Parayı veriyon iş bitiyor.gençler burası tayland’a yakın ama burda malesef gece hayatı yok denecek gibi burası huzur ülkesi eğlence sadece kendi aranda yaşayabildiğin kadar.

admin

1971 antalya doğumluyum çeşitli işler yaptıktan sonra kardeşimden aldığım büyük darbeden sonra herşeyimi kaybettim.Hep içimde yaşattığım dünya turu hayalimi birazda mecburiyetten hayata geçirmeye karar verdim.

SRİ LANKA BİLİNMESİ GEREKEN HERŞEY 1” konusunda Bir Fikir

  1. Each harbinger a wraparound enough adna.figuurmijn.nl/help-jezelf/symptomen-ongesteld-worden.html so that you supply the run satisfied, superior to before all in the opening of the isrio.figuurmijn.nl/hoe-te-solliciteren/sporthorloge-met-gps-en-ingebouwde-hartslagmeter.html break impairment process. Doing this on a muffled carb aliment means that the stumpy you fork invent be burned as tinder nigh your torso, as your levels of the dieacau.gewichtsverlie.nl/juist-om-te-doen/obese-vrouw.html remunerative storing hormone insulin wishes be lowered.

  2. I as well as my buddies ended up taking note of the nice ideas located on your website then instantly I got a terrible suspicion I never expressed respect to the web blog owner for those secrets. Most of the ladies were definitely certainly thrilled to see all of them and already have quite simply been having fun with these things. Many thanks for really being considerably kind and then for finding this form of quality areas millions of individuals are really desirous to know about. My very own honest apologies for not expressing gratitude to sooner.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir