Kandy’e gidiş

Bugün colombodan tren ile kandy’e gitmek için bilet aldım.150 km mesafe yaklaşık 3 saat sürüyor ama bu yolculuğu yapmmanızı şiddetle öneririm.colomboda geçirdiğim 2 günden hiç zek almamıştım ama bu yolculuk beni sri lankaya geldiğime pişman etmedi olmaz böyle bir yeşil ve manzara.Bilet 180 rupi yani 5tl civarı burda ulaşım, yemek, giyim ucuz.bakalım yarın kandy’de neler yaşayacağız? Burda hostelde yer ayırttım günlük 22 tl temiz ve rahat her ülkeden insanlar kalıyor.yine söylüyorum colomboyu es geçin.

admin

1971 antalya doğumluyum çeşitli işler yaptıktan sonra kardeşimden aldığım büyük darbeden sonra herşeyimi kaybettim.Hep içimde yaşattığım dünya turu hayalimi birazda mecburiyetten hayata geçirmeye karar verdim.

Kandy’e gidiş” konusunda Bir Fikir

  1. Thank you so much for giving everyone an extraordinarily brilliant opportunity to check tips from this website. It’s usually so sweet and also full of a lot of fun for me and my office fellow workers to search the blog nearly three times per week to see the new items you have got. And lastly, we’re at all times contented with the exceptional tricks served by you. Some 4 areas on this page are undeniably the best I have had.

  2. Несколько дней назад просматривал контент сети интернет, вдруг к своему удивлению увидел полезный вебсайт. Вот: [url=http://a-rnd.ru]Ремонт Apple Ростов на Дону[/url] . Для нас этот ресурс оказался весьма нужным. До встречи!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir